- Perri's - DTL25SL-11061 - SLAYER SOUTH OF HEAVEN PRINTED LEATHER GUITAR STRAP
Product Code: DTL25SL-11061
SLAYER SOUTH OF HEAVEN PRINTED LEATHER GUITAR STRAP
2.5 inch wide Official Licensing SLAYER Direct To Leather guitar strap.
Adjustable length 52” to 59”
FUNTIONALITY : 2.5" Inch Wide, adjustable length 42.5" to 56" Inches for optimal fit ; non-slip, durable, comfortable, easy to attach leather ends.
Adjustable length 52” to 59”